VE SVĚTĚ EMOCÍ

Umění jak zvládat své emoce

 

Emoce jsou naší součástí. Nelze je odstranit anebo dělat, že tu nejsou. Jsou námi vytvořeny a pokud je odmítneme bez toho, že bychom jim vyšli vstříc, chtěli na ně blíže nahlédnout a posléze přijmout, budou žít svým vlastním životem.
Budou jako vzdálený spolucestující, jenž nese náš batůžek, ve kterém máme potřebné a důležité nástroje pro to být svobodnými a užívající si života. Neustále nám to bude brát naší pozornost a tím pádem také naši životní sílu. Jejich nepřijetím je nejenom nepříjímáme, ale navíc odmítáme části nás - pořád jsme to my v podobě, do které jsme se dostali svým smýšlením a jednáním. Nic není špatně a my máme během společného víkendu příležitost nahlédnout, jaké kroky je třeba učinit, abychom dokázali na tyto emoce nahlédnout a v lásce je přijali.

Přijetím síly, která se váže k emoční rovině, si tuto sílu vyzvedáš zpět a tentokrát v kvalitě, která Tě posílí a podpoří o další zkušenost.

 

Kdy: 16 - 17.3..2019
Kde: 
Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
Od kolika: 10 - 18.30 sobota a 10 -16.00 neděle
Za kolik: 3.300 / víkend (včasné uhrazení zálohy 3.000 Kč)
Více k záměru jednotlivých seminářů: Záměr

 

Víkendový seminář Ti přinese:

- konkrétní kroky pro uvolnění a zklidnění mysli
- fenomenologický postoj - postoj bez hodnocení
- otázky pro hlubší zvědomění tohoto tématu
- konkrétní cvičení jak pracovat s emoční rovinou
- meditace a přednáška k tématu
- emoční stabilitu a nástroje pro budoucí kroky
- konstelační náhledy
- vzájemné sdíleníMetody:
- bioenergetika – práce s energií těla
- práce se symboly
- naslouchání a dotazování se
- systemické náhledové konstelace
- NLP (neurolingvistické programování)
- meditace
- somatic experience – práce s pociťovaným vjemem těla
- numerologie
- voice dialogue a další

 

EMOCE JSOU NAŠÍ SOUČÁSTÍ, JEJICH NEPŘIJETÍM SE ZŘÍKÁME ČÁSTI SEBE SAMA A TOHO, CO JSME SI SAMI VYTVOŘLI A NAVÍC OBRACÍME TUTO SÍLU PROTI SOBĚ...
PŘIJETÍM SE STAVÍME ZPĚT DO SVÉ SÍLY A VÍCE PŘIJÍMÁME TO, KÝM JSME.

 

butterfly-on-flower Přijď, pokud si přeješ více uchopit svou podstatu bytí a   začít využívat darů těla, mysli a svých duševních kvalit.   Naučit se porozumět svému jednání, více uchopit, jak   funguje naše mysl, naslouchat zprávám a moudrému   vedení vlastního těla a také se více propojit s kvalitami   moudrosti Duše.
 Přijď se postavit do síly s vědomím, že nikdo jiný, pouze   Ty sám sobě jsi tím nejlepším průvodcem,  ... a nikdo     jiný, pouze Ty jsi tím, kdo tomu všemu kolem sebe může   říci ANO!

 

Seminář je určen pro každého, bez ohledu věku, kdo touží jednoduše žít svou vnitřní opravdovost a naslouchat svému vedení.
Opravdovost vychází skrze Tvou důvěru v sám sebe a odvahu odložit již nepotřebné vrstvy svého prožívání

 

Rezervace:
Svou rezervaci potvrďte na tel. čísle 724549952 nebo na email: jitka.eichner@gmail.com
Vaše místo je rezervováno okamžitě po uhrazení zálohy 1000 Kč na účet 2000915429/2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a datum akce.

Víkend stojí 3.300,- Kč
zaplatíte-li zálohu týden před uskutečněním semináře, ušetříte, celková cena činí 3.000 korun.
Lze využít možnosti domluvy na splátky.

Storno podmínky: 
Pokud svou účast zrušíte více než 7 dní před konáním akce, bude vám záloha vrácena. Pokud svou účast zrušíte méně než 7 dní před konáním kurzu, vaše záloha propadá. Po  domluvě se mnou je možné se zúčastnit akce v jiném termínu. Záloha bude vrácena také v případě, že za sebe naleznete náhradu.Důvěřuj svému vedení, a pokud přijdou jakékoliv překážky, věř, že přicházejí pro upevnění tvého záměru :)T
ěším se na vás na všechny

Jitka

 

Příště se můžeš těšit na prožitkový víkendový seminář, který ti pomůže postavit se více do své síly, podívat se na rodinný systém a narovnat vše, co si přeje dostat zpět do rovnováhy.
PŘIJETÍM RODIČŮ SE STAVÍM DO SÍLY

Více o záměru seminářů

 

 

 

Ne místo, ne podmínky, ale mysl je tím, co může učinit každého šťastným nebo nešťastným.
Roger Lestrang