Jitka Eichner

"Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe."
John Lennon

O MNĚ

Jsem to, co přichází od vás - všichni jsme si navzájem zrcadly a pokud se dobře díváme a nasloucháme, odkrývá se nám nezměrné množství informací, které otevírají cesty poznání.

Je spousty metod, jak se snažit najít rovnováhu, spousty klíčů, jak odemknout studnici informací…, ale začít musí každý nejprve u sebe. U mne je to příroda, která odemyká mé smysly vnímání a spolu s vnímáním přichází ruku v ruce radost v kontaktu s lidmi a poznání, jak se to vlastně má s tím jejich vnímáním světa.

V tom všem je mi hnacím motorem hluboká Láska a jistota, že každý máme schopnost na sobě pracovat a změnit tak své dosavadní postoje, osobní úhel pohledu a nechat tuto změnu odrazit ve svém okolí, které je tím nejvěrnějším plátnem a zrcadlem zaznamenávající naše změny.

Jedním z největších učitelů na mé cestě je pro mne dítě, které se dokáže dívat na svět tolik odlišným zrakem oproti nám „dospělákům“, bez očekávání a domněnek, v bezpodmínečné lásce s očima dokořán a hlavně v „teď a tady“.

Pracuji předně se ženami, které byly zneužívané a prošly si hlubokými traumaty. Potřebují najít cestu k sobě sama a uchopit více své zdroje. Nastolit rovnováhu mezi vnitřním a vnějším, začít rozumět zprávám svého těla a opět nechat svítit svá slunce, uchopit a žít své ženství... svou krásu...vnitřní posvátnost... svou Jóny... schopnost se zdravě milovat a radovat ze života.
Žena přináší Lásku a učí se ji přes cestu zapomnění, kterou si zvolila pro svůj růst, opět zvědomít, naplno žít a rozdávat.

Každý se postupně vyvíjí a tak se mohu jen těšit, co dalšího přijde od Zdroje. Denně tomuto Zdroji děkuji za štědrost a moudrost, díky čemuž se potkávám s bytostmi jako jsi právě Ty a které mi jsou vlastním odrazem.
A tak se těším na setkání s  vašim plátnem, vaší dětskou radostí a chutí poznávat své skryté možnosti. 


V lásce

Jitka

 

 portret

 

 Zde se můžete dočíst více