SEBEPŘIJETÍ

 

Sebepřijetí se takový jaký sem.
Důležité téma pro každého. Ode tebe vše vychází a Láska k sobě je zkrátka na prvním místě. Je stavebním kamenem, ať už si to připustíš nebo ne. Rozhodně to není nic sobeckého. Je to tvá realita a na tobě je, budeš-li ji žít šťastně a nebo naopak.

Život, který žiješ, roste anebo upadá ve vlivu toho, jaký postoj k sobě zaujímáš.
Na mnoha rovinách je velmi léčivé přijmout se se vším, čím disponuješ a dovolit tak proudit darům, se kterými přicházíš. 

„Sebepřijetí „ bude předně o zvědomění vlastních darů, které máme všichni po ruce. O hlubším uchopení vlastní podstaty a postavení se do pevnější stabilní základny. Společně vytvoříme pevné stavební základy pro Tvůj vnitřní růst.

 

V seminářích se dotýkáme tématu jedinečnosti, která sídlí v každém z nás. Vycházíme z bodu, kde jsme ve své podstatě již dokonalé a celistvé bytosti. Zde čerpáme a nacházíme odpovědi na svá témata.

 

Proč je láska k sobě v životě důležitá? A jak ji posunout? Jak začlenit v životě přijetí sebe sama? Míra lásky k sobě je mírou lásky, která ti přichází z venku a to na všech rovinách ( ve vztazích, v práci, hojnosti...) Společně se podíváme na to, jak se naučit rozpoznávat zda prožívaný postoj k sobě přichází z roviny mysli či od srdce. Projdeme kroky, které je třeba učinit pro začlenění pilířů lásky. Postupně krok za krokem budeme otvírat svá srdce sobě navzájem abychom se dokázali vidět v celé své kráse a jedinečnosti. 

Opět bude vše podpořeno díky kruhu, který se ne náhodou vytvoří v konkrétním seskupení a který nás podpoří, abychom šly ještě více do hloubky.
Nezapomeňte, přicházíme s darem Lásky a na nás je, jak s tímto darem naložíme.

Ať už to bude  skrze naslouchání sám sobě, či ostatním anebo pomocí pohybu, meditace, naslouchání vnitřním částem, náhledové konstelace a další metody, zkrátka budeme pracovat hlavně s tím, co přijde od vás - od skupiny, co vyvstane do popředí a bude si přát být zvědoměno a prožito.

 

 

Kdy: 19 - 20.1. 2019
Kde: Maitrea, Týnská ulička 6
Od kolika: 10 - 18.00 sobota a 10 - 16.00 neděle (Přestávka bývá zhruba hodinu a půl )
Za kolik: 3.300 / víkend (včasné uhrazení zálohy 3.000 Kč)

 

Celodenní seminář Ti přinese:

- pevnější stavební základy pro vnitřní růst
- hlubší důvěru v sebe
- přijetí svých zamítnutých podčástí
- naslouchání srdci
- otevření se na rovině srdce sobě i ostatním
- uchopení svých darů a potenciálu
- hlubší porozumění naší tvořivé mysli
- práce ve skupině a zvědomění její síly
- budeš více schopen vycházet a tvořit z vlastního středuMetody:
- bioenergetika – práce s energií těla
- práce se symboly
- naslouchání a dotazování se
- systemické náhledové konstelace
- NLP (neurolingvistické programování)
- somatic experience – práce s pociťovaným vjemem těla
- meditace
- voice dialogue a další

 

 butterfly-on-flowerPřijď, pokud si přeješ více uchopit svou podstatu bytí a začít využívat darů těla, mysli a svých duševních kvalit. Naučit se porozumět svému jednání, více uchopit, jak funguje naše mysl, naslouchat zprávám a moudrému vedení vlastního těla a také se více propojit s kvalitami moudrosti Duše.
Přijď se postavit do síly s vědomím, že nikdo jiný, pouze Ty sám sobě jsi tím nejlepším průvodcem,  ... a nikdo jiný, pouze Ty jsi tím, kdo tomu všemu kolem sebe může říci ANO!

 

 

Seminář je určen pro každého bez ohledu věku, kdo touží jednoduše žít svou vnitřní opravdovost a naslouchat svému vedení.
Opravdovost vychází skrze Tvou důvěru v sám sebe a odvahu odložit již nepotřebné vrstvy  osobnosti

 

Rezervace:
Svou rezervaci potvrďte na tel. čísle 724549952 nebo na email: jitka.eichner@gmail.com
Vaše místo je rezervováno okamžitě po uhrazení zálohy 1000 Kč na účet 2000915429/2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a datum akce.

Víkend stojí 3.300,- Kč
zaplatíte-li zálohu týden před uskutečněním semináře, ušetříte a celková cena činí 3.000 korun.
Při absolvování všech 10 seminářů, bude pro vás dárkem poslední seminář v prosinci za 1.000 korun.
Možnost se domluvit na splátkách.

 

Storno podmínky:
Pokud svou účast zrušíte více než 7 dní před konáním akce, bude vám záloha vrácena. Pokud svou účast zrušíte méně než 7 dní před konáním kurzu, vaše záloha propadá. Po  domluvě se mnou je možné se zúčastnit akce v jiném termínu. Záloha bude vrácena také v případě, že za sebe naleznete náhradu.Důvěřuj svému vedení, a pokud přijdou jakékoliv překážky, věř, že přicházejí pro upevnění tvého záměru :)T
ěším se na vás 

Jitka

 

Příště se můžeš těšit na: TVŮRČÍ MYSL

více o záměru konajících se seminářů
Ne místo, ne podmínky, ale mysl je tím, co může učinit každého šťastným nebo nešťastným.
Roger Lestrang