KŘEMELINA - DIATOMACEOUS EARTH

 

Obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků. Má příznivý vliv na srdce a krevní oběh. Pozitivně ovlivňuje močové cesty a funkci ledvin. Má tak pozitivní vliv na všechny, hlavně však na seniory a ženy v menopauze.

Výrazně čistí tenké a tlusté střevo od hlenů, plísní, parazitů a těžkých kovů. Mechanicky odstraňuje z těla nežádoucí bakterie a další látky jako např. houby, viry, prvoky, pesticidy, endotoxiny, zbytky drog. Podílí se na stavbě kostí, nehtů a vlasů a vyživuje vazy a klouby. Je prevencí osteoporózy a chrání před Alzheimerovou chorobou tím, že tlumí škodlivý vliv hliníku na lidský organizmus. Výsledkem užívání křemeliny je zdravější střevo. Uklidňuje syndrom dráždivého tračníku.

Tím, že udržuje střevo zdravé, slouží jako prevence polypů, rakoviny, vředů, snižuje záněty tlustého střeva. Pomáhá náš zažívací systém detoxikovat tím, že eliminuje parazity a těžké kovy z trávicího traktu a z toho důvodu ovlivňuje naše zdraví, kondici a imunitu.

Další vlastnosti Křemeliny

  • Doplněk stravy, jež mechanicky odstraňuje větší parazity žijící v trávicím ústrojí, detoxikuje organismus (odstraňuje z těla nežádoucí bakterie a další látky jako např. houby, viry, prvoky, pesticidy, endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů), zvyšuje odolnost imunitního systému člověka.
  • Vyživuje vlasy nehty, pokožku, vazy, klouby a zlepšuje plasticitu pokožky, odstraňuje vrásky.

  • Pomáhá při hubnutí.
  • Křemelina je nezpevněná hornina, která je tvořena většinou opálovými schránkami rozsivek (jednobuněčné řasy), dle nichž se označuje též jako rozsivková zemina. Kromě schránek rozsivek a jejich úlomků jsou v křemelinách zastoupeny jílové minerály, nejčastěji kaolinit a illit. Křemelina je velice jemnozrnný, práškovitý a jílovitý sediment.

  • Na stupnici tvrdosti se nachází na 7.místě (diamant je na stupni 9). Má tvar mikroskopických válečků, které když procházejí tenkým a tlustým střevem, mechanicky čistí jejich stěny od hlenu, plísní a parazitů. čistými střevy předcházíme tvorbě polypů, vředů a rakovině.

  • Vyživuje tělo rostlinným křemíkem - základním stavebním kamenem, jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismus. Zvyšuje odolnost imunitního systému člověka, má pozitivní vliv na celkové zdraví starších lidí, chrání před nebezpečnými volnými radikály, působí preventivně proti vzniku srdečních onemocnění, chrání před Alzheimerovou chorobou, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, pozitivně ovlivňuje močové cesty a funkci ledvin, napomáhá léčbě kožních chorob, má pozitivní vliv na ženy v menopauze.

  • Obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.

  • Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytečné množství tělo vyloučí, jedná se o 100% přírodní složení. Prášek neobsahuje žádná aditiva, barviva či dochucovadla. Pro lidský organismus má křemík nezastupitelný význam. Je nezbytnou součástí mnoha enzymů řídících chemické reakce v našem těle. Spolu s vápníkem a hořčíkem přispívá ke stavbě pevných kostí a k tvorbě pojivových tkání (kůže, nehtů, vlasů), kterým dává pevnost a pružnost. Je jedním ze základních stavebních kamenů svalových tkání. Má vysoké protizánětlivé účinky, zrychluje hojení ran a působí proti stárnutí kůže.

 

  • Dávkování: 1 polévková lžíce rozmíchaná ve sklenici džusu nebo vody. Ihned po rozmíchání by se měl roztok vypít. Je možné používat 1-2 polévkové lžíce křemeliny denně. Křemelinový prášek se nerozpustí, proto tekutinu několikrát při pití promíchejte, abyste zabránili jeho usazování.
  • Kúra: po spotřebování 1 balení Křemeliny následuje 14 denní pauza, po kterém pokračujeme v užívání 2 balení Křemeliny. Kúru je doporučováno provádět 2x do roka.( informace z knihy od Elen Klarkové Paraziti v nás a zapper.cz )

Křemelina - Diatomeceous Earth 750 ml / 500,-Kč


kremelina

 

OBJEDNÁVKA
Pro objednání uvedeného výrobku pište na můj mail: jitka.eichner@gmial.com, nebo SMS na tel:
724 54 99 52

Do objednávky s osobním vyzvednutím uveďte název výrobku, počet kusů a váš telefon.
Adresa pro osobní vyzvednutí zboží: Jitka Eichner, Kloboučnická 19, Praha 4 Nusle anebo Machuldova 10, Praha 4 Libuš. Je nutné předem domluvit termín a čas předání.
Do objednávky na doručení s dobírkou uveďte název výrobku a počet kusů, vaši celou adresu a telefon.
Objednané zboží vám zašlu do 10 dnů dobírkou na uvedenou adresu spolu se způsobem užívání a dávkováním pro vás.

 

 


 

 

Vnitřně používaná křemelina působí na lidský organizmus následujícími způsoby:

 

1. Absorbačním – Kdybyste pod mikroskopem pozorovali křemelinu, zjistíte, že mnoho částí má tvar jakýchsi válečků. Tyto válečky mají velice silný negativní náboj. Jak se tyto miliony malých válečků pohybují skrze žaludek a trávicí trakt, přitahují a absorbují bakterie, houby, prvoky, viry, pesticidy a zbytky jiných chemických látek, E-coli a těžké kovy. Tyto toxiny jsou chyceny a vyplaveny ven z těla. Kromě toho jsou i větší paraziti, kteří mohou žít v trávicím ústrojí, mechanicky poškozeni křemelinou a později vyloučeni z organizmu. Všechny tyto aktivity vedou k mnohem zdravějšímu tělu. Mnoho konzumentů křemeliny říká, že se prostě cítí lépe.

2. Čistí – Křemelina je velmi tvrdá. Na stupnici tvrdosti, kde je diamant na stupni 9, je křemelina na 7. stupni. To je velmi důležité, protože jak tyto miliony drobných, tvrdých a ostrých válečků křemeliny procházejí tenkým a tlustým střevem, čistí jejich stěny. Po pouhých několika měsících užívání křemeliny už není stěna střeva potažená hlenem a v něm usazenými plísněmi a parazity. Upravuje pravidelné pohyby střev (to je nejčastější poznámka, kterou uživatelé zmiňují). Výsledkem užívání křemeliny je zdravější střevo. To je obzvláště důležité! Čistým zdravým tlustým střevem zabráníme tvorbě polypů, rakovině a vředů. Mnoho uživatelů hlásí po užívání křemeliny zvýšenou energii a sníženou potřebu spánku. To je dosaženo tím, že se potraviny a živiny lépe vstřebávají do krevního oběhu. Přes znečištěné tlusté střevo se mnoho živin a potřebných látek nevstřebá.

3. Vyživuje – Křemelina obsahuje 15 přirozeně se vyskytujících minerálů, které jsou vynikající pro tělo. Tyto minerály podporují zdravější a lesklejší vlasy, kůži a nehty. Přísun minerálů do organizmu poskytne tělu více energie a vytrvalosti.Malé množství křemeliny se dostane a vstřebává do krevního oběhu jako oxid křemičitý. Jednou z výhod křemene je, že pomáhá likvidovat špatné tuky.

Díky tomu někteří konzumenti zmiňují, že pozorují snížení hladiny cholesterolu i vysokého krevního tlaku.Vzhledem k možné detoxikační reakci při čištění těla doporučujeme začít s postupným dávkováním a odpovídajícím pitným režimem. To znamená začít prvních několik dní, nebo týdnů (je-li potřeba) s malými dávkami – 1 čajové lžičky denně a pít dostatek čisté vody, aby se toxiny mohly průběžně vyplavovat z těla. Postupně pomalu zvyšovat dávky křemeliny.

Tímto pozvolným dávkováním se předchází tomu, aby se spustily silnější detoxikační projevy.

Křemelina by se neměla přidávat do teplé vody, protože se následkem tepla krystaly rozpustí a užívání křemeliny ztratí svůj detoxikační efekt. Křemelina se používá mnoha různými způsoby, u vnějšího užití může vysušovat kůži, ruce a nohy.

 

Příprava pleťové masky
Jednoduše smíchejte křemelinu s vodou do takového poměru aby vznikla pasta. tuto pastu naneste kruhovými pohyby na obličej tak, aby jemně čistila pokožku a obličej byl celý úplně pokrytý pastou. nechte působit 2-3 minuty a pak pastu smyjte vodou. Vaše pleť bude čistší a hladší

Přísada do koupele
Z křemeliny je možné si udělat očistnou a omlazovací koupel. Přidejte 2-4 odměrky do vany s vodou a nechtě působit na vaše tělo aspoň 10 minut. Pro zvýšení účinku můžete přidat 3 lžičky vitamínu C. Pokožka těla se tak stane čistější, pružnějšáí a pevnější.


Přísada do zubní pasty
Trochu křemeliny přidejte ke své zubní pastě a vyčistěte si zuby kartáčkem obvyklým způsobem. Výsledkem jsou čistější a bělejší zuby a zdravější dásně.