Krásný vztahový film mezi otcem a synem, mezi přáním naplnit potřeby otce a svou niternou touhou jít za svým snem...

více info
Někdy bychom potřebovali restart od vlastních konceptů a nezdravých vzorců naší mysli. Nechte se inspirovat, co se stane, když k takovému restartu dojde. Pohlédněte za to, co film přináší, je tam krásná a hluboká pravda...

více info
Přišel jsem o sluch, abych naslouchal srdcem...

více info
Naše tělo se skládá více jak ze 70% z tekutin. Voda je vodivá na informace a tak každá naše myšlenka ovlivňuje každičkou naši buňku...

více info
Neuvěřitelný příběh lásky eskymáckého mladíka Avika, který překlenul léta, oceány i nebezpečí 2. světové války, aby našel svou dětskou lásku, míšenku Albertine.

více info
Mladý Rob Cole má velmi zvláštní schopnost: je schopen vycítit, když má někdo zemřít. Po smrti obou rodičů se Roba ujímá právě jeden z potulných ranhojičů a během společných cest se z Roba stává jeho učedník.

více info
Provence 1895, městečko Aubagne. Malý Marcel vzpomíná na své dětství. Noří se do vůní, barev a bezstarostnosti mládí, kdy jako malý chlapec chodil za tatínkem do školy a sám se tak naučil psát...

více info
Je to priam neuveriteľné a mnohí hovoria o malom filmovom zázraku. Magický filmový príbeh so skromným rozpočtom sa pevne usadil v prvej desiatke doteraz najnavštevovanejších filmov tohto roku a hoci od jeho premiéry už uplynulo niekoľko týždňov, distribútori neustále zvyšujú počet kópií v amerických kinách.

více info
Když se Osha zeptali, kým by si přál být, odpověděl, řekem Zorbou. Po shlédnutí filmu pochopíte :)

více info
Životní příběh brazilského spiritisty a autora duchovní literatury Chica Xaviera, který za život vydal 412 knih, které byly napsány nikoliv jím, ale dle jeho slov pouze skrze něho. Chico Xavier byl dvakrát nominován na Nobelovu cenu míru.

více info
Nosso Lar
Pokud se ptáte, jaké to je poté, co zemřeme, tak vám tento film dá jeden ze zajímavých pohledu.

více info
Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení.

více info
Davida Galea, muže pevných morálních zásad a kultivovaného profesora filosofie, studenti velice obdivují. Profesor Gale se zapojil do hnutí, které sleduje všechny aspekty a dopady soudních rozhodnutí, v nichž padne trest smrti....

více info
Krásný film plný emocí, vášně, lásky a nenávisti. Snad každá žena, která uchopila své ženství by si přála být součástí červeného stanu a nejeden muž by si přál být v roli Jákoba :)

více info
V roce 2092 je Mars prázdninovým rezortem a Nemo Nobody 117letý muž, který je posledním smrtelníkem v době, kdy díky vědeckým poznatkům už nikdo neumírá. Na smrtelné posteli Nemo vzpomíná na své tři životy, které možná prožil se třemi různými ženami.

více info


 a další...
Co my jen víme - dokument

Tak jako v nebi
Jmenuji se Khan

Králové hor
Volání vlků
Totem vlka
Teorie všeho
Vesmír mezi námi
Dánská dívka
Revenant
Orel Eddie
Totem vlka
Medvěd 1988
Jako hvězdy na nebi 2007
Melodie mého srdce
3-Iron 2004
Babička Ultima
Chatrč 
Velký dar 
Babička Ultima 
Balerina - pohádka 
Poslední traper
Volání netvora: Příběh života - pohádkový příběh
Hora mezi námi
Maudie
Paddington - pohádka
Můj kamarád drak - pohádka
Obr dobr  - pohádka
Odvážná Vaiana - pohádka
Největší showman
Tvář vody
Pokojný bojovník
Dva bratři
Ztracen v džungly
Doktor Flastr
Chlapec a pelikán
P.K.