Jarní očistou do skvělosti

 

Pojďme se společně pomocí očisty opět postavit zpět do své síly, radosti a větší chuti do života. Naše játra a žlučník, které náleží období jara a celkově trávicí soustavě, nám budou velmi vděčni, pustíme se nejenom do odlehčení příjmu potravy. Vyživíme také naše tělo a Ducha o povědomí jak pracuje například makrobiom popř. pozadí našich stravovacích návyků.
A co mne baví, je, že lze získat mnoho nových receptů a inspirace, které mám již z loňského roku vyzkoušené a ráda se k nim vracím.


Jedná se o 21 denní výzvu pro naše tělo a nastavení nových zdravých návyků.
Začíná se v dubnu a pokud by vám to nemělo vyjít, další vlna bude v květnu.
A čím víc nás bude, tím větší síla bude stát za našim záměrem chtít setrvat v celém programu

 

Moje cesta k zeleným potravinám :-)

Aniž bych věděla před rokem, že budu brzy čekat miminko, pustila jsem se do očisty díky konzumaci ječmene a chlorelly. V Kazachstánu, kde jsem byla 21 dní u Sufijské šamanky, bylo jídlo jednou denně a převážně masové. Maso nejím, ale měla jsem tam sebou právě ječmen a chlorellu tak jsem byla převážně na této stravě...a upřímně jsem netušila, jak skvěle jsem své tělo dopředu připravila na nový přicházející život a vytvořila si tak skvělý dobrozvyk...

Ječmen vyživuje naše buňky a chlorella čistí organismus ...(více o ječmeni a chlorelle na konci této stránky).
No a kdo nemá rád tekutý ječmen, tak může baštit ječmen v tabletkách a naopak, chlorella je i v prášku...

 

Pokud by Tě zajímalo více, v odkazu se dovíš vše potřebné, popř. neváhej mne zkontaktovat.
Čím víc nás bude, tím větší síla bude stát za našim záměrem chtít setrvat v celém programu

 

 

www.intogreat.cz

 

 

Krásné dny,

 

 

 

Jitka

 

 

 

Ječmen je enzymatický nápoj plný biologicky aktivních látek. Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a dynamicky roste vzhůru ke slunci. Tento druh energie a vlastností nám rostlinka předává. Sklízena je v období nejvyšší vitality, kdy přímo saje nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. V tichu svého rostlinného těla zpracovávají základní stavební kameny, které přetvářejí na složitější látky. Ty potom svým tělem předávají nadřazeným životním formám. Nápoj z ječmene můžeme vnímat jako pomyslnou potravinovou základnu. Jako jsou pevné základy předpokladem úspěšné stavby rodinného domu, jsou zelené potraviny předpokladem bezpečí našeho jídelníčku. Hans Günter Berner v knize „Hladovění nad plným hrncem“ vykresluje človíčka, který se cpe, tloustne, ale přesto umírá na nutriční podvýživu... Vyčerpaná půda živí „hladové“ plodiny. Ty zase sytí nás, a proto, i přes špeky okolo vlastního pasu, umíráme hlady.

 

PROČ?

 •          Pro kvalitní bílkoviny a aminokyseliny
 •          Pro minerály
 •          Pro antioxidanty, které aktivně vyhledávají a blokují vznikající volné radikály již v zárodku.
 •          Pro přírodní vitamíny, které si lidský organizmus až na některé výjimky, nedokáže sám vyrobit, a proto je musí získávat prostřednictvím stravy.
 •          Pro chlorofyl
 •          Pro boj s nadváhou – díky tomu, že dodává organismu potřebné látky, nemá tělo potřebu ukládat si tukové zásoby.
 •          Pro podporu imunitního systému, díky kterému se zvyšuje odolnost organismu vůči běžným nemocem.
 •          Pomocník při roztroušené skleróze. ZP obsahují interferony alfa a beta. Nutné začít pozvolna.
 •          Nárůst energie a vitality - předchází únavě
 •          ZP fungují jako perfektní prevence proti ledvinovým kamenům
 •          Snížení dávkování inzulinu
 •          Při stresu, nemoci, fyzické či psychické zátěži, sportu či potřebě kompenzovat nezdravý
  jídelníček lze dle potřeby až několikanásobně zvýšit dávky. Předávkování není možné.
 •          Podpora při těhotenství. U těhotných čištění organismu probíhá přes stolici a ledviny, takže plod není ohrožen. V ječmenu je dostatečné množství Vitaminu A, Betakarotenu, kyseliny listové, jódu i pro období těhotenství. Mimo jiné předchází těhotenské cukrovce, těhotenské zácpě a usnadňuje hojení.  U kojících žen je výborný pro zlepšení kvality mléka. 

 

Hluboká výživa buněk a regenerace tkání

 

·         Mladý ječmen obsahuje serotonin (hormon štěstí). Ten se v noci mění na melatonin (hormon spánku). Člověk následně lépe usíná a jeho spánek je kvalitnější

·         Pomocník na zažívací potíže

·         Předcházení alergiím

·         Překyselení – mladý ječmen působí zásadotvorně

·         Mladiství vzhled

·         Napomáhá obnově kůže. Například při akné dochází často až ke čtyřem vlnám zhoršení a zlepšení. Dochází k hloubkové detoxikaci a čištění organismu od jedovatých látek.  

 

 

Jaký mají na chlorellu názor léčitelé? 
Mezi názory, které nelze přehlížet, jsou též pohledy lidí výjimečně nadaných, jako je např. paní Anna Nováková. Paní Anička svými dary pomohla již mnoha lidem a my si jejího názoru v oblasti zdraví vážíme:  

Když jsem poprvé vzala do dlaně několik úhledných tablet chlorelly, měla jsem několik příjemných pocitů najednou. Za prvé mne příjemně hřály, za druhé jsem obdivovala hladké zpracování a byla mi sympatická jejich zelená přírodní barva. Protože mám dar zkoumat preparáty také pomocí citu,zjistila jsem následující. Rozestřeným pohledem jsem nad hrstí chlorelly uviděla bílo-fialkovou auru. Bílá je barvou léčivou. Objevuje se nad lidmi se schopností léčit. Fialová je barvou duchovní. To znamená, že chlorella léčí nejen tělo, ale i naši duši. Tím se stává vzácně účinnou. Nad lékem ”brufenem” jasně vidím auru brčálově zelenou, která se naneštěstí objevuje v auře nad místem nemoci. Tím jsem se ubezpečila o blahodárném vlivu chlorelly. Pracuji v oblasti zdravotního poradenství již dvacet let a pomocí kyvadélka  zjišťuji  např. stav krevního tlaku, složení krve, jaterních testů atd. Následně vše ověřuji lékařským vyšetřením. K mé radosti je zjišťování v 90 % totožné s lékařskými analýzami. Není to zázrak! Je to jen využití dalších procent mozku, který je neprobádaný a málo využívaný. Zde uvádím procentuální pozitivní vliv chlorelly na orgány či tělesné systémy. Již 20%  je výsledek dobrý, a vyšší procenta jsou úctyhodná.

 

Omlazuje organismus  - 30 %                                 Čistí a zásobuje naše tělo – 60 %

Vitalizuje buňky – 60 %                                           Zvyšuje imunitu - 40%

Zvyšuje sexuální výkonnost – 40 %                         Působí zásadotvorně – 70 %

Podporuje trávení – 80 %                                        Stimuluje růst a zdravý vývoj člověka – 30 %

Působí preventivně proti rakovině – 40 %              Pomáhá diabetikům - 70%

Zmírňuje vředy, záněty, alergie – 40 %                   Působí proti stresu – 40 %

Chrání srdce, cévy, snižuje cholesterol - 40%

 

 Toto všechno se děje postupně, po využití alespoň čtyř balení, asi po 4 - 5 měsících.(Průměrně při užívání patnácti tablet denně) Je to pohled rozestřenýma očima i vědomím, které pokládám za dar. Zkoušela jsem již mnoho preparátů, které také vyzařují kladnou energii. Podle mých zkušeností Chlorella Green Ways jasně vyhrává. Ten, kdo ji bude užívat s vírou – posílí své tělo i duši.