OAK
Dub letní

 

Velká zodpovědnost, zdolávání překážek až za hranici vlastních sil.

 

POPIS:

Lidé této esence jsou odvážní bojovníci, kteří zdolávají jednu překážku za druhou bez ohledu na své síly. Nestěžují si, nelitují se, ignorují vážné důvody k odpočinku. Snaží se neukázat slabost a únavu. Tak se dostávají na hranici svých sil a možností. Jdou, jdou a jdou ve své vytrvalosti a nevidí možnosti, které by jim cestu usnadnily. Nejsou flexibilní a vytrvale bojují po svém. Bývají to spolehliví, pevní a stálí lidé, kterým ale chybí schopnost vypnout, vidět jiné možnosti a oddychnout si. Esence jim pomůže překonávat překážky s radostí a lehkostí a ne za každou cenu.

SYMPTOMY V BLOKOVANÉM STAVU:

Ignoruje signály volající po klidu a odpočinku
Svědomitost, zodpovědnost a houževnatost za hranicí sil
Přepracuje se, až dojde do bodu malomyslnosti a smutku
Když cítí únavu, nikdy to nedá znát
Nestěžuje si, i když je vyčerpaný
Je mimořádně pracovitý a výkonný
Nese často i odpovědnost ostatních


Pozitivní potenciál Oak

Jsou to obvykle silní lidé, kteří jsou často hlavní oporou rodiny nebo v zaměstnání. Disponují obrovskou vytrvalostí, houževnatostí, trpělivostí a zásobami energie - mohou tak odolávat velké zátěži a stresu. Oak obnovuje jejich energii a pomáhá jim pochopit, že i navzdory všem povinnostem si potřebují nechat čas na odpočinek a uspokojení vlastních potřeb.

 

Dovoluji si vnášet radost a spontánnost do zaběhnutých kolejí :-)

 

Užití:

Bachovy kapky se užívají 1x denně 2 kapky esence do jakékoliv tekutiny (nealko, káva, čaj, horké, studené...). V případě užívání vícero esencí 2 kapky každé esence do tekutiny. Jednotlivá dávka se může vypít naráz (po douškách poválet v puse jako víno) nebo lze dávku nakapat do většího množství tekutiny a upíjet průběžně přes den. Doporučujeme upíjet během celého dne.
Pokud zrovna nemáte možnost mít při sobě nějakou tekutinu, můžete esenci nakapat i rovnou pod jazyk.

Lze užívat také pomocí mixovací lahvičky

Doporučuje se smíchat maximálně 7 esencí. Od každé esence 2 kapky, výjimku tvoří Krizová esence. Krizové esence nakapeme 4 kapky, v lahvičce jí počítáme za jednu esenci. Dolijeme čistou vodou, můžeme dát kapku alkoholu. Protřepáme. 

Užívejte tak často, jak je třeba. Nejméně však 4x denně.

4 x denně 4 kapky přímo do pusy anebo do jakékoliv tekutiny.

 

Délka užívání:

Individuální, většinou stačí 3 týdny. Záleží také na výběru esencí které současně užíváme. Lze využívat celou lahvičku.


Bachovy esence jsou naprosto bezpečné a jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Esence je vyrobena z rostliny, která je na lahvičce uvedena. Dále obsahuje jen alkohol a vodu.

Expirační lhůta je uvedena na lahvičce s esencí. Zkušenosti však ukazují, že esence si udrží svoji sílu bez omezení.