CERATO
Rožec

 

Hledání rady a potvrzování u ostatních


Na léčení nejistoty. Tento květ určen pro ty, kteří znevažují svůj vlastní úsudek a často žádají jiné o radu, aby se ujistili a utvrdili v tom, že je jejich rozhodnutí správné. Rožec je určen pro ty co se příliš drží myšlenek a nápadů těch, u kterých hledají radu, protože výsledkem může být nesprávná cesta. Potom říkají „věděl jsem, že jsem to měl udělat tak a tak“. Anebo se mohou ptát všech svých přátel „co bych měl dělat?“,“co bys udělal na mém místě?“, a pak, když vyslechnou všechny odpovědi, rozhodnou se to udělat přeci jen podle svého! Tito lidé ztratí tolik času v dilematu, že mohou promarnit mnoho příležitostí.Je vhodný dále pro lidi s chybějící intuicí, častou pochybovačností, snadné ovlivnitelnosti,povídavosti, lehkověrnosti, závislosti na mínění autorit, rodičů apod., jisté naivitě.  

Rožec Vás naučí nenechat se lehce ovlivnit, být kritičtější k radám jiných, sebezodpovědnosti, hledat svou vlastní cestu, spoléhat sám na sebe, nalézt kontakt se svým vnitřním dítětem nebo vnitřním učitelem, získávat intenzivnější kontakt ke svému vyššímu JÁ,najít sebe a svou vlastní cestu, spoléhat sám na sebe.

Podpoří důvěru ve vlastní moudrost, sebevědomí, nalézání své individuální a kolektivní úlohy, život v souladu s vnitřním přesvědčením, důvěru ve vlastní rozhodnutí, nezávislost na názorech druhých, zpracování mnoha různých dojmů.

To nejlepší rozhodnutí pro mne nacházím ve svém srdci

 

Užití:

Bachovy kapky se užívají 1x denně 2 kapky esence do jakékoliv tekutiny (nealko, káva, čaj, horké, studené...). V případě užívání vícero esencí 2 kapky každé esence do tekutiny. Jednotlivá dávka se může vypít naráz (po douškách poválet v puse jako víno) nebo lze dávku nakapat do většího množství tekutiny a upíjet průběžně přes den. Doporučujeme upíjet během celého dne.
Pokud zrovna nemáte možnost mít při sobě nějakou tekutinu, můžete esenci nakapat i rovnou pod jazyk.

Lze užívat také pomocí mixovací lahvičky

Doporučuje se smíchat maximálně 7 esencí. Od každé esence 2 kapky, výjimku tvoří Krizová esence. Krizové esence nakapeme 4 kapky, v lahvičce jí počítáme za jednu esenci. Dolijeme čistou vodou, můžeme dát kapku alkoholu. Protřepáme. 

Užívejte tak často, jak je třeba. Nejméně však 4x denně.

4 x denně 4 kapky přímo do pusy anebo do jakékoliv tekutiny.

 

Délka užívání:

Individuální, většinou stačí 3 týdny. Záleží také na výběru esencí které současně užíváme. Lze využívat celou lahvičku.


Bachovy esence jsou naprosto bezpečné a jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Esence je vyrobena z rostliny, která je na lahvičce uvedena. Dále obsahuje jen alkohol a vodu.

Expirační lhůta je uvedena na lahvičce s esencí. Zkušenosti však ukazují, že esence si udrží svoji sílu bez omezení.