MOCNÁ EMOCE
VŠE MŮŽE BÝT ZCELA JINAK

 

Zvládnutím emocí se stavíš do síly
Jejich odmítnutím - potlačením, se naopak o sílu připravíš

 

Emoce jsou naší součástí. Nelze je odstranit anebo dělat, že tu nejsou. Jsou námi vytvořeny a pokud je odmítneme bez toho, že bychom jim vyšli vstříc, chtěli na ně nahlédnout a posléze přijmout, budou žít svým vlastním životem.
Budou jako vzdálený spolucestující, jenž nese náš kufr. Kufr, ve kterém máme potřebné a důležité nástroje pro to být svobodnými a žít v radosti. Neustále nám tato skutečnost bude brát naší pozornost a tím pádem také naši životní sílu.

Nepřijetím emocí je nejenom nepříjímáme, ale navíc odmítáme části nás - pořád jsme to my v podobě, do které jsme se dostali svým smýšlením a jednáním kdysi v minulosti.

Ve škole nás neučili něčemu tak důležitému, jako je umění nahlédnout na to, co prožívám, proč to bolí, proč se to vrací a jak s tím naložit. Jak pomoci tělu, aby se opět uvolnilo a nabralo nový dech. Dech od radosti a lehkosti.
Důležité je vědět, jak na to a uřímně, není to nic složitého.

 

VŠE MŮŽE BÝT ZCELA JINAK

 

 • Vyčerpávají tě někdy pocity stresu, obav, úzkostí a depresí a není po ruce pořádně nástroj, jak s tím pohnout?
 • Cítíš se být zacyklená v kruhu myšlenek na událost, která se nevyvíjela tak, jak sis přála?
 • Doposud se pocity bolestí a emočního zacyklení vždy vrátily a ty si říkáš, jak je to možné, pokud už si toho tolik pro sebe udělala? Sakra jak to?
 • Možná postrádáš sílu na změnu a ono „zacyklení“ je na denním pořádku.
 • Jsi obklopena těmi, od kterých je podpora minimální, ale ty pro ně děláš maximum?  
 • Nelze zastavit příliš rozjetou mysl a vlastně si dělá co chce? Možná je tvá mysl jako divoký kůň, co cválá s povozem a tebou to hází ze strany na stranu. A jak ji vlastně správně nasměrovat? Zastavit? Zkultivovat?

 

Pokud se v něčem s toho vidíš, věř, že ti moc dobře rozumím! Vším jsem si také prošla a nebyly to zrovna jednoduché roky mého života...

Výzkumy dokonce potvrzují, že je až 80% lidí nespokojených s tím, kde se nachází. Co tedy s tím?

 


ZA VŠÍM HLEDEJ JEDINÉ – JE TO O TOM, JAK SE CÍTÍŠ TEĎ A TADY, JAKÝ POSTOJ ZAUJMEŠ A PRO JAKÝ POCIT SE ROZHODNEŠ...

 

 •  Co říkáš na život, kde se cítíš natolik  dobře, že ať už přijdou jakékoliv situace či podmínky  z venku, budeš umět zaujmout takový postoj, aby ti bylo jednoduše dobře? (Ať už to bude nepříjemný šéf, někdo, kdo do tebe strčí a ještě se oboří, prázdný účet v bance, neporozumění s partnerem či partnerkou, ukřívdění, pocit selhání, nepochopení....).
 • Již nad tím nemáváš rukou, nesnažíš se to potlačit, ale naopak umíš  tyto emoce a pocity snadno a lehce rozpoznávat, přijímáš a integruješ je do svého života jako něco posilujícího,  co tě na tvé cestě směruje   - ať už do zdraví, síly, vůle, svobody, větší odvahy anebo lehkosti.
 • Umíš jednoduše a hravě zvládat stres a být v životě efektivnější.
 • Užíváš si všedních maličkostí - navzdory plnému diáři.
 • S nadhledem a lehkostí řešíš události, které byly jindy tématem stresu.
 • Víš, jak a kam směruješ ve vém životě!
 • Vděčnost je tvou přirozeností a ty ji začleňuješ do každičkého svého konání. 
 • Jsi sama sebou a víš, jaké kroky je třeba uskutečnit, aby ses jednoduše cítila dobře a pánem svého života.

 

VŠE JE O TVÉM POSTOJI- JAKÝ POSTOJ ZAUJMEŠ?

 

Ty moc dobře víš, že se to nemůže stát jen tak samo od sebe. Nikdo tam venku nemá kouzelnou hůlku, aby s ní máchnul a tobě se rázem změnila realita.  Je to o jednotlivých krocích, které je třeba do tvého života začlenit. Dá se to přirovnat tvému postupnému učení se řídit auto či vychovávat dítě. Na počátku je všech těch úkonů jaksi moc, poté se začleňují nové a nové vjemy - zkušenosti, než se pro nás vše stane záležitostí, kterou ovládáme snadno a rychle.  Aby mohlo být tvé tělo zdravé a pevné, také potřebuješ začlenit nějaké to úsilí – pohyb, zdravý jídelníček, zdravé myšlení...Pochopíš, jaké kroky je třeba učinit, abychom dokázali " nejenom" porozumět emocím,  nahlédnout na ně a v lásce je přijmout, ale hlavně abychom vytvořily pevné základy - odrazový můstek, aby nám bylo v životě jednoduše dobře.
Jedním z kroků bude uvědomění, jak funguje náš mozek - od nevědomé mysli k vědomému konání. Porozumění nám dává příležitost zvolit jiné kroky, než které jsme doposud uskutečnili.
Dále nám s určitostí poděkuje naše tělo - naučíme se, jak mu více naslouchat. Necháme si ukázat, kde potřebuje naší pozornost..., naše vyživení..., náš soucit a pochopení.
Vděčnost bude prolínat celý náš víkend neb si to zasloužíme každá z nás!ZA VŠÍM HLEDEJ JEDINÉ – JE TO O TOM, JAK SE CÍTÍŠ TEĎ A TADY, JAKÝ POSTOJ ZAUJMEŠ A PRO JAKÝ POCIT SE ROZHODNEŠ...

 

Kdy: 22-23.6.2024
Kde: 
Prostor 8, Šmilovského 8,
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Od kolika: 9.30 - 18.30 sobota a 9.30 -16.30 neděle
Za kolik: 3.600 / víkend 

Odkaz na Vaše reakce ze seminářů 

 

  Víkendový seminář Ti přinese:


- pochopení jak funguje náš plazí mozek a limbický otisk
- konkrétní kroky pro uvolnění a zklidnění mysli a těla
- oslovení niterné dětské částí - vnitřního dítěte
- fenomenologický postoj - postoj bez hodnocení
- otázky pro hlubší zvědomění tohoto tématu
- konkrétní cvičení jak pracovat s emoční rovinou
- meditace 
- nástroje pro budoucí situace
- konstelační náhledy
- naslouchání tělu
- a spousty AHA momentů :-)

 

Toto jsou orientační kroky, vždy je mocné umět se odevzdat okamžiku. 
Každá z vás přináší něco jedinečného a pokud si dovolíme jako celek zůstat propojeny v srdci, spojíme se tak se srdcem a tepem celku, dotkneme se jistého přesahu, který slovy nepopíšeme...naopak, slova se rozplynou.

 

EMOCE JSOU NAŠÍ SOUČÁSTÍ, JEJICH NEPŘIJETÍM SE ZŘÍKÁME ČÁSTI SEBE SAMA A TOHO, CO JSME SI SAMI VYTVOŘILI A NAVÍC OBRACÍME TUTO SÍLU PROTI SOBĚ...
PŘIJETÍM SE STAVÍME ZPĚT DO SVÉ SÍLY A VÍCE PŘIJÍMÁME TO, KÝM JSME.

 

butterfly-on-flower Přijď, pokud si přeješ více uchopit svou podstatu bytí a   začít využívat darů těla, mysli a svých duševních kvalit.   Naučit se porozumět svému jednání, více uchopit, jak   funguje naše mysl, naslouchat zprávám a moudrému   vedení vlastního těla a našeho vedení.
 Přijď se postavit do síly s vědomím, že nikdo jiný, pouze   Ty sama sobě jsi tím nejlepším průvodcem,  ... a nikdo     jiný, pouze Ty jsi tím, kdo tomu všemu kolem sebe může   říci ANO!

 

 

Seminář je určen pro každu Ženu bez ohledu věku, která touží jednoduše žít svou vnitřní opravdovost a naslouchat svému vedení.
Opravdovost vychází skrze Tvou důvěru a odvahu odložit již nepotřebné vrstvy osobnosti.

 

 

Nepřestávej se usmívat
Neber života tak vážně a nepřestávej vše zlehčovat.
Raduj se z maličkostí, které potkáš
a občas to celé obrať naruby.
Hlavně se nepřestávej usmívat.
Věř, o nic ve skutečnosti nejde, 
protože všechno je jen a jen hra.
Čím dřív to pozáš, tím více si všeho užiješ. :) 

(K.Spilko)

 

 

Těším se na Tebe!

Jitka

 

 

Příště se můžeš těšit na další prožitkový víkend na téma: 
BERU SI SVOU SÍLU ZPĚT 14-15.9.2024