Pavel ze Sokolova:

Dobrý den,

přítelkyně mi říkala, že jste se ptala na odezvu řetízků.

My jsme se s přítelkyní nějak špatně domluvili, takže nakonec Vám neodepsal ani jeden z nás :-).

A teď Vám odepíšeme oba, aby jste věděla, že jsme opravdu spokojení :-).

Já osobně jsem opravdu hodně spokojený, pátou čakru potřebuji již dlouho odblokovat, čím dál častěji jsem cítil tlak v oblasti krku, měl jsem problém se sebevyjádřením před více lidmi, což ve mně ještě více podporovalo introverta. Na začátku nošení řetízku se tlak v krku zesílil a po pár dnech, tak po dvou či třech, jsem začal vykašlávat. Párkrát za den zakašlu a cítím, jak se tlak snižuje. K tomuto jsem pronesl větu, že tento program (sebevyjádření) jsem se rozhodl opustit, že děkuji za to, co mi dal, ale již ho nepotřebuji a symbolicky jsem roztrhal papír, kde toto bylo napsáno.

Od těchto dvou událostí nemám například před rodinou, ať mojí nebo přítelkyně, takové nutkání mlčet a neprojevovat se, ačkoli to ještě není takové, jaké bych chtěl. Každopádně řetízek mi pomáhá, nosím ho každý den od rána do večera, někdy s ním i spím.

A ještě bych Vám rád řekl, že obdivuju, jak přesně jste se do každého z nás trefila, to je neuvěřitelný!

 

Opověď:

Všechny jsem vás vnímala krásně, je-li srdce otevřené, není bariér. Stejně jako Vaše krční čakra, která potřebuje jen pozornost, dobrý záměr a podpoření. Shrnu-li to, je to o bezpodmínečné lásce k sobě a v tom se den ode dne posouváte a to je moc dobře, protože tento svět potřebuje bytosti se srdcem na pravém místě.
S krční čarkou souvisí 2 čakra, čakra sexuality a vztahů. Tyto čakry jsou párové a jdou společně ruku v ruce. A tak vyjadřujte své pocity, emoce, své myšlenky, sdílejte je s tím, koho milujete. Když nebudete vědět, ptejte se sám sebe co by v tu chvíli udělala láska, co je v tuto chvíli pro mne nejlepší? Od toho se vše odráží, vy jste na prvním místě a to vnější to zrcadlí. Veškerou modrost máte teď a tady, a není třeba již pochybovat.

Přeji Vám krásné, požehnané dny plné zázraků,

V lásce

jitka