FYTOMINERAL


Fytominerál je koncentrovaný koloidní roztok minerálů obohacený o bioinformace. Fytomineral posiluje celý organismus, pojivové tkáně, krev, CNS, imunitu i hormonální systém. Fytomineral obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, jejichž vstřebatelnost je až 98 %. Koloidní minerály působí v lidském organismu detoxikačně!

 

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Energetické působení Fytomineralu podle působení TČM
Fytomineral ovlivňuje především energetickou dráhu tří zářičů (tří ohnišť), sleziny, slinivky, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře a dráhu ústřední, pojivovou, početí a řídící.

Minerální látky tvoří přibližně 4 % celkové tělesné hmotnosti člověka. Ačkoliv minerály, stopové prvky i vitaminy nejsou nositeli energie, tak jsou zcela nezbytnou složkou naší stravy. Slouží k výstavbě tkání v těle, regulaci pochodů látkové přeměny a zúčastňují se i procesu vedení nervových vzruchů. Minerální látky hrají také důležitou úlohu při zpomalování aterosklerotických změn v cévách a mají vliv na hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Jelikož si je naše tělo nedokáže samo vytvořit, jsme odkázáni na jejich příjem potravou a vodou. Přestože většina minerálů je v dostatečném množství obsažena ve vhodných potravinách, dochází při konzumaci běžné „moderní“ stravy plné tuků, cukrů a soli k nedostatečnému příjmu určitých minerálních látek. Na druhé straně při užívání některých farmaceutických přípravků může dojít k předávkování nebo nerovnováze přijímaných minerálních látek. Tento problém je při užívání Fytomineralu eliminován, protože minerální látky jsou v koloidním stavu netoxické a nemůže docházet k jejich předávkování ani nerovnováze. Tělo si krátkodobě dokáže udržet rovnováhu minerálních látek samo. Nedostatek, nadbytek či nesprávný poměr minerálních látek mohou vést ke zdravotním problémům. Pokud je příjem minerálů dlouhodobě nízký, čerpá organismus ze zásob uložených ve svalech, játrech a kostech.

Fytomineral obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě. Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na Zemi před 100 miliony let.

Složení Fytomineralu

Prvek / Obsah v mg/l (ppm)
Hořčík (Mg) / 200
Hliník (Al) / 87
Draslík (K) / 60
Vápník (Ca) / 30
Železo (Fe) / 30
Síra (S) / 30
Sodík (Na) / 30
Chlór (Cl) / 6
Fosfor (P) / 3
Mangan (Mn) / 2
Křemík (Si) / 1
Praseodym (Pr) / < 1

Neodym (Nd) / < 1
Zinek (Zn) / 0,6
Lithium (Li) / 0,5
Tellur (Te) / < 0,5
Wolfram (W) / < 0,5
Thorium (Th) / < 0,5
Cer (Ce) / < 0,5
Stroncium (Sr) / 0,4
Měď (Cu) / 0,4
Rubidium (Rb) / 0,4
Nikl (Ni) / 0,2
Galium (Ga) / 0,1
Molybden (Mo) / 0,1

Hafnium (Hf) / 0,1
Europium (Eu) / 0,1
Terbium (Tb) / 0,1
Kobalt (Co) / 0,1
Niob (Nb) / 0,1
Iridium (Ir) / 0,1
Dysprozium (Dy) / 0,1
Skandium (Sc) / 0,1
Zirkonium (Zr) / 0,1
Samarium (Sm) / 0,1
Erbium (Er) / 0,1
Chróm (Cr) / 0,08
Bór (B) / 0,08

Bizmut (Bi) / 0,05
Palladium (Pd) / 0,05
Rhodium (Rh) / 0,05
Lanthan (La) / 0,05
Germanium (Ge) / 0,05
Vanad (V) / 0,05
Platina (Pt) / 0,05
Ruthenium (Ru) / 0,05
Gadolinium (Gd) / 0,05
Indium (In) / 0,05
Osmium (Os) / 0,05
Rhenium (Re) / 0,05
Holmium (Ho) / 0,05

Yterbium (Yb) / 0,05
Antimon (Sb) / 0,03
Zlato (Au) / 0,03
Selen (Se) / 0,02
Ytrium (Y) / 0,01
Lutecium (Lu) / 0,01
Beryllium (Be) / 0,01
Titan (Ti) / 0,01
Cesium (Cs) / 0,005
Thalium (Th) / 0,005
Baryum (Ba) / 0,002


Pozn. Fytomineral je 100% přírodní produkt a jednotlivé obsahy prvků mohou kolísatVlastnosti minerálů v koloidní formě

Minerály v koloidním roztoku se považují za nejdokonalejší formu minerálů pro svou až 98% využitelnost a nulovou toxicitu. Pomáhají tělu udržet perfektní bioelektrickou rovnováhu, která je základem pro dobré zdraví a dlouhý život. Zvyšují využitelnost vitaminů a ostatních látek potřebných pro výživu člověka. Minerály v koloidní formě napomáhají regulovat hormonální činnost endokrinního systému těla a hrají důležitou roli při syntéze DNA. Jsou základní částí každého enzymu nebo s nimi vzájemně působí, takže použití Fytomineralu pomáhá produkovat v těle enzymy, které se tvoří pouze za přítomnosti stopových minerálních látek. Zajímavou a důležitou vlastností minerálů je jejich vytěsňovací (nahrazovací) funkce. Například nikl, baryum, hliník a další prvky Mendělejevovy soustavy v koloidní formě dokáží vytěsnit z těla iontovou, a tedy toxickou (odpadní) formu toho samého prvku. Znamená to, že koloidní roztok minerálů působí v lidském organismu detoxikačně.Účinky minerálů v koloidní formě

         Vyvolávají a udržují elektrickou rovnováhu v lidském těle.

         Jsou potřebné pro správný průběh většiny biochemických pochodů.

         Enzymy mohou být v těle tvořeny pouze za přítomnosti minerálních látek, které jsou v koloidní            formě.

         Tělo nemůže přijímat vitamin E bez určité koloidní formy zinku.

         Zvyšují využitelnost vitaminů potřebných pro výživu člověka.

         Hrají významnou roli při syntéze DNA, která je základem obnovování a rozmnožování struktur              buněk.

         Regulují metabolismus lidských buněk a jsou nezbytné pro udržení zdraví.

         Regulují hormonální činnost endokrinního systému těla.

         Detoxikují organismus a zabraňují předčasnému stárnutí.

         Urychlují regeneraci slinivky a podporují tvorbu inzulinu.


Použití Fytomineralu

         virové infekce a snížená imunita

         nedostatek životní energie, stres a únava

         ekzémy, vyrážky

         svědivost kůže

         regenerace a oživení celého těla, kostí, zubů, vlasů a nehtů

         osteoporóza, cukrovka, špatná krvetvorba

         zlepšení funkce mozku a aktivace hormonálního systému

         poruchy centrálního nervového systému

         výživa svalů a odstranění svalových křečí

         doplnění potřeb minerálů v rámci rekonvalescence po těžkých nemocech

         detoxikace organismu a regenerace buněk

         zvýšení využitelnosti vitaminů z potravy


Další možnosti využití Fytomineralu

Minerální voda – pro přípravu minerální vody s přírodní formou minerálů stačí 15 kapek do 1/2       litru kvalitní vody.

Iontový nápoj – po fyzické zátěži či tréninku si do sklenice vody přimíchejte 15 kapek. Zlepší           se regenerace, růst svalů a využití vitaminů.

Regenerace vlasů – do 1/2 litru vody nakapejte 15 kapek Fytomineralu a touto minerální                 vodou si po umytí provlhčete vlasy a vlasovou pokožku.

Regenerace nehtů – po každém odlakování nebo při lomivosti a špatné kvalitě nehtů aplikujte         koncentrovaný koloidní roztok minerálů na každý nehet. Oživíte tak jejich vzhled a strukturu.

Regenerace pleti – přidáním 15 kapek do 1/2 litru vody získáte minerální vodu pro unavenou           pleť. Můžete tak zevně působit i na různé druhy vyrážek a ekzémů, pokud nesnášíte na kůži nic         jiného než čistou vodu. 3x denně potřete postižená místa. Vodu si připravujte vždy čerstvou.             Fytomineral můžete přidávat do různých krémů a masek.

Výživa rostlin – do 1 litru vody dejte 4 kapky koncentrátu.


Dávkování
Děti 3–12 let: 1x denně 2 ml (2 ml = 15 kapek)
Děti od 12 let a dospělí: 1x denně 4 ml (4 ml = 30 kapek)
Roztok před použitím protřepejte.
Ve všech případech následuje po třech týdnech užívání 1 týden pauza. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Před použitím protřepejte. Případný sediment není na závadu. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.


Doporučení:
Pro obnovu těla a naší psychiky je doporučená kůra aspoň tří lahviček - nejdříve je potřeba doplnit minerály do mezibuněčného prostoru a teprve poté se začnou vyživovat jednotlivé orgány, kůže atd., ale vzhledem k dlouhodobé demineralizaci, nějaký čas potrvá, než se tento nedostatek dostane do potřebné rovnováhy.

  

images


Balení: 100ml/588,-Kč