ENERGY


Seznamte se s velmi zajímavou českou společností působící u nás i ve světě více jak 20 let, zabývájící se nejenom zdravím, ale celkově holistickým přístupem k člověku 

Energy group, a.s., je výhradně česká společnost založená v polovině devadesátých let.
Od svého vziku je společnost průkopníkem v alternativní medicíně nejen v ČR, ale také jinde ve světě, kde si získala pevné místo na trhu.

Čím se Energy společnost zabývá

Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod.
Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. 
více na www.energy.cz

 

 

Regenerace v Pentagramu představuje novinku v oblasti komplexní prevence a obnovy zdraví přírodními prostředky jako jsou bylinné preparáty, krémy, šampony nebo mýdla...

více info
Mezi produkty pocházející z unikátních přírodních zdrojů patří preparáty s univerzálním využitím, které se osvědčily jak k užívání vnitřnímu, tak k aplikaci zevně např. Fytomineral je tekutý přípravek s obsahem více než 60 minerálních prvků v lehce vstřebatelné koloidní formě, těžený v centrálním Utahu. Protože nedostatek minerálních látek doprovází valnou většinu chronických zdravotních obtíží, je právě Fytomineral jejich cenným zdrojem. Přípravek Drags Imun je surová pryskyřice, získávaná z jihoamerického stromu rostoucího v oblasti Amazonie, kde je již po staletí nedílnou součástí lidového léčitelství domorodých obyvatel. Produkt Cytosan je výjimečný obsahem humátu, získávaného z ruského Primorsku. Má široké využití díky hlubokým detoxikačním účinkům.

více info
Svými účinky pokrývají hlavní zdravotní oblasti a uplatní se jak u akutních zdravotních problémů, tak u civilizačních onemocněních chronického rázu.

více info
Brzy zde najdete přírodní pleťové krémy a úžasné produkty do koupelí...

více info
Inspirativní články, informace ke zdraví a produktům firmy Energy...

více info
Inspirujte se unikátním výběrem léčivých čajů

více info