Po absolvování sedmi kroků ke zdraví zaznamenáte výrazné změny v lidském těle a po tak dokonalé očistě to zachytí také irisdiagnostika – z oční duhovky zmizí příznaky mnoha nemocí. To svědčí o aktivních procesech ve vnitřním biologickém systému člověka. Vrací se ztracená intuice a přizpůsobivost ke změnám životního prostředí, které se bohužel rychle mění k horšímu. Dnes máte jen jeden způsob jak přežít: co nejlépe přizpůsobit organizmus zákonům přírody.

více info

Koloidní stříbro, které není mezi námi téměř známo, vykazuje širokou škálu možností jak jej užívat v běžném životě...Je na nás, vpustíme-li do života něco, co tu bylo staletí nazpět a necháme se inspirovat moudrostí našich předků...

více info
zajímavosti a inspirace pro nás pro Ženy :)

více info
Někdo se musel skutečně nesmírně snažit, aby se informace, které zde byly tisíciletí, informace o nejcennějším a nejdostupnějším léku, jaké kdy lidstvo mělo, nazývaném dříve „nápojem Bohů", změnily natolik, že náš přístup k urině je přesně opačný.

více info
Náš organismus má vlastní chápání času. Orgány našeho těla nepracují neustále se stejnou intenzitou. Hodinu po hodině si vládu předávají.
Číňané nazývají tento systém jako „orgánové hodiny“

více info
Pokud se cítíte unaveni a vnímáte, že vaše „trubky" jsou zaneseny, cítíte se bez energie a víte, že je něco jaksi v nepořádku, protože jste stále (někdo pouze v duchu) mladí a nebo jen zkrátka věříte ve schopnosti svého dokonalého těla, možná se pozastavíte nad možnostmi půstu.

více info
Než jsme měli na čem sedět, seděli jsme ve dřepu....

více info
Bližší informace o účincích mléka na lidský organismus

více info
O účincích pyramidy na naše zdraví

více info