OSOBNÍ OCHRANNÝ KÁMENMilí tvořitelé, :) mám tu pro Vás večer na téma ochranný kámen, který si pomocí metody Macramé neboli drhání upravíte tak, abyste jej mohli nosit a užívat jeho darů.
Jednoduchou metodou se naučíte, jak si pro sebe udělat řetízek s opleteným kamenem.  Ale nebude to jen tak ledajaký řetízek - propojíme se se záměrem, kterým podpoříme potřebné kvality ve vašem životě (sebedůvěra, vnitřní síla, radost, hojnost, zdraví…) cokoliv, co je ve Vašem životě aktuální. Tyto kvality velmi snadno a lehce vložíte do Vaší ruční práce, pěkně uzlík za uzlíkem se budete propojovat s novými kvalitami a tím je vtisknete do vašeho předmětu.

Řetízek s kamenem může být určen jak pro vás osobně, tak pro někoho blízkého. Radostné na tom je, že se učíme směrovat pozornost jinam, rukodělná činnost zapojuje zcela jiné nervové spojení v našem mozku než je klasické myšlení a tak si díky tomu náramně odpočineme.

Opletené kameny jsou nejenom ozdobným šperkem, jsou předně léčivými pomocníky a jejich specifická esence nám může velmi pomoci narovnat v životě co je potřeba.

Kámen je krásnou ozdobou jak pro ženu, tak i pro muže a ještě k tomu pomáhá naplnit záměr :)

 

TOTO ZVLÁDNE ZCELA KAŽDÝ, A MÁTE-LI JAKÉKOLIV POCHYBNOSTI, JE TŘEBA ZAČLENIT VŮČI SOBĚ POUZE VÍCE TRPĚLIVOSTI :-)

 

V celodenním programu je začleněna meditace na kvality, které potřebujeme v životě více podpořit (odvaha, vůle, sebeláska...) a také náhledová konstelace na setkání se se svou duší a nahlédnutí na to, co se po nás aktuálně v daném období, kdy se zakončuje jednoroční období a kdy se jedná o období selekce, která náleží orgánu tlustého střeva, vlastně chce.


V době oběda se můžete těšit na domácí polévku s domácím chlebem :-)

 


Kdy:  1. 12.2019
Od kolika: 10.00 - 18.00hod.
KDE: Praha 4, Starobylá 12 (kousek od metra C Háje)
Cena: 950,- Kč
(kapacita je omezena na 10 lidí )Prosím o potvrzení Vaší účasti na tel.: 724549952 nebo na e-mailu: jitka.eichner@gmail.com

 

onyx_ramecek2Řetízek s kamenem je vhodný nejenom pro Vás, ale také pro Vámi blízkou osobu třeba jako dárek, ostatně ručně vyrobené dárky jsou těmi nejkrásnějšími. 

Co s sebou?

Postačí přinést si svůj oblíbený kámen popř. takový, který Vás osloví – nejlépe provrtaný.  Popřemýšlejte nad záměrem a přibalte dobrou náladu s sebou.
Z mé strany tu bude pro vás podpora a také budou připravené nitě a kameny pro případ, že si svůj nepřinesete. 

Těším se! :)

Jitka