Jednoduchou metodou se naučíte, jak si pro sebe a druhé udělat řetízek s opleteným kamenem. Ale nebude to jen tak ledajaký řetízek - propojíme se spolu se záměrem, kterým podpoříme potřebné kvality ve vašem životě (sebedůvěra, vnitřní síla, radost, hojnost, zdraví…)

více info
Intenzivní práce na sobě pro radostné a naplněné prožívání v životě.

více info
Co je naší vnitřní výživou? Užívá se v kapkách, slovech či jídle? Čeká nás společná výživa nejcennějšího daru, který máme. Díky naslouchání vnitřnímu vedení, bude pro nás mnohem snadnější se v životě orientovat

více info
Co vytváříme svou myšlenkou a co si do života přitahujeme? Myšlenka je tvořivou, hybnou silou vesmíru, vaší reality, vašeho života, jakmile hlouběji uchopíme pravdu těchto vět, stáváme se tvůrci vlastní reality.

více info
Emoce jsou naší součástí. Jejich přijetím se stavíme do síly a odmítáním naopak o sílu přicházíme a emoce se tak upevňují. Jak najít rovnováhu ve svém emočním systému? Jak jim porozumět a naučit se s nimi pracovat pro šťastnější život v emoční rovnováze?

více info
Co potřebuje naše dětská část? Jak této části co nejlépe porozumět, naslouchat a přivést její kvality do života?

více info
Díky vztahovému poli můžeme denně vidět, jakou porci lásky dáváme sami sobě. Budete mít příležitost proniknout více do pozadí zrcadlení, které je na denním pořádku a ukazuje nám, kde jsou naše silné a nebo slabé stránky.

více info
Cokoliv, co ti brání se uvolnit do plného přijetí vlastní rodiny, si vyžaduje tvou pozornost. Máš příležitost uvolnit to nejdůležitější, co by jakkoliv oslabovalo rodinný systém a tím také tebe. Dodej si odvahy a vykroč za podpory celé skupiny.

více info
Je nejvyšší čas začít dělat to nejlepší pro sebe. Kdy jindy, než právě teď?
Jak přinést více léčivé energie do života? Co dělat ve chvílích, kdy mi není dobře - jak emočně, tak fyzicky a jak pomoci těm, kteří mi jsou nablízku? Sebe-léčení je přirozeností každého z nás, a není to o tom, že bychom to neuměli, my pouze nevíme jak...

více info
Vědomý přístup ke svému tělu vám dovolí se více propojit s dary, kterými tělo disponuje. Naučíte se, nejen tomu, jak mu více naslouchat, ale také jak porozumět jeho signálům a symbolice.

více info
Představ si, jak roste rostlinka v době jara. Proráží si cestu nezastavitelnou silou, rozvíjí se a roste...
Slunce ji na cestě žehná a vyživuje.
V tom všem je ohromná, nezadržitelná síla a přirozenost, kterou naše tělo se sammozřejmostí disponuje...

více info